Mutfak Ekipmanları

Projelerimiz

Projelendirme Nasıl Yapılmaktadır ?

  • İletişim bilgilerimizde yer alan proje departmanına ait telefon numaramızdan veya mail adresimizden yetkili müşteri temsilcilerimize ulaşarak konuyla ilgili her türlü bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.
  • Tarafımıza ileteceğiniz proje talepleriyle ilgili olarak sizden alınmış randevu tarih ve saatine istinaden proje ekibimiz verdiğiniz adrese intikal ederek gerekli ölçümlerini yapıp, sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalarına başlayarak önce autocad çizimi olarak bir taslak hazırlamaktadırlar ve sonrasında da taslakta mutabık kalınır ise 3 boyutlu çizim çalışmaları ve fiyat çalışmasıda yapılarak siz değerli müşterimizin beğenisi ve onayına sunulur.
  • Proje çalışmalarımız ile ilgili fiyatlandırma çizimlerinin ve tasarımının yapılacağı alanın m2 sine göre yapılmaktadır. Ancak; Proje çalışmaları sonrasında tarafımızdan size verilmiş olan uygulama fiyat teklifimiz kabul görür ve bizimle çalışmaya onay verirseniz herhangi bir proje ücreti talep edilmez. Ücret yalnızca projenin uygulamasının tarafımızdan yapılmayacağı durumlarda sözkonusudur.
  • Ankara dışı proje taleplerinde yukarıda yazılı fiyatlandırmaya yol ücretleride ilave edilerek tarafınıza fatura kesilir. Ancak yine projenin uygulama safhası da bizim uhdemizde kalırsa, proje ücreti talep edilmeyeceği gibi diğer yol ücretleri de talep edilmeyecektir.
  • Kamu kurum ve kuruluşları için mevzuat farklı olduğundan proje çizimlerine ilave olarak kapsamlı ihale dosyası hazırlanması, sıhhi, elektrik, mekanik, vs işleride çalışma kapsamına girdiğinden fiyatlandırma da bu yönde değişiklik göstermektedir. Kamu kurumlarıyla ilgili daha önceki ihale dosyaları hazırlama işlerimizle ilgili olarak ''projelerimiz'' bölümünde bulunan galerileri ve iş bitirme belgelerimizi kontrol edebilirsiniz.
  • Proje çalışmaları esnasında uygulamaya geçilmeden önce işveren, proje üzerinde hertürlü değişiklik yapılması talebi hakkına sahiptir. 

          Daha fazla bilgi için lütfen proje departmanımızla irtibata geçiniz.

Projelerimiz

Real Time Analytics